AdaNET İnternet ve İletişim Hiz. Tic. A.Ş.
info@ada.net.tr

Herhangi bir internet bağlantınız var ve kurumunuzda e-posta sunucu kullanıyorsanız AdaNET Mail MX hizmeti tam size göre.

İnternet bağlantınız (Kiralıkhat, ADSL, G.SHDSL vb.) herhangi bir arıza nedeniye bir süreliğine kesilse de e-posta kaybınız önleniyor. Mail MX hizmeti alıyorsanız, AdaNET Mail MX sunucusu gelen e-postalarınızı kendinde depolayarak hat probleminiz düzeldiği anda sizin sunucunuza otomatik göndermeye başlıyor. Ayrıca e-posta sunucunuz arızalandı ya da geçici süre çalışmıyorsa, siz sunucunuzdaki problemi giderene kadar yine AdaNET Mail MX sunucusu gelen e-postalarınızı geri dönmesini engelleyerek depolayabiliyor. Mail sunucusu devreye girdiği anda otomatik olarak gelen e-postalarınızın sunucunuza gönderiyor ve e-posta kaybına uğramanızı önlüyor.

Neler gerekir?

Firmanız adına alınacak bir Alan Adı (Domain Name) ve MS exchange server ile kurulmuş e-posta sunucu.

E-Posta Sunucusu Nasıl Kurulabilir?

Öncelikle ofisinizde kurulu bir ağ bulunmalıdır. e-posta sunucu olarak ayrı bir bilgisayar ayırabilir ya da üzerinde MS NT Server çalışıyorsa var olan dosya sunucunuzu bu amaçla da kullanabilirsiniz. AdaNET bu konuda da size yardımcı oluyor.

Spam Korumalı Mail MX Hizmeti

Sunucunuza gönderilmeye çalışılan e-postalar, gönderen IP adresi, gönderen alan adı ve e-postanın içeriğinde geçen kelime ve URL'ler 3 farklı IP kara liste ve 2 ayrı URL kara listeden kontrol edilerek sizin belirleyeceğiniz puana ulaştığında engellenir.

Projelendirme ve fiyatlandırma için satış ekibimizle irtibata geçebilirsiniz.

AdaNET Satış: 0 (312) 573 33 06 - 0 (312) 573 33 07

Durağan IP

Mail MX hizmetimiz ile yapabildiklerinizi bu hizmetimiz ile de yapabilirsiniz. e-Posta sunucu olarak MS Exchange kullanmak zorunda değilsiniz, herhangi bir e-posta sunucu yazılımını kullanabilirsiniz. Bu hizmetimiz ile ayrıca kendi web sunucunuzu da kurabilir ve internete bağlı olduğunuz zamanlar kullanıma açabilirsiniz. AdaNET sistem yazılımları kuruluşu konusunda da size yardımcı oluyor.

Projelendirme ve fiyatlandırma için satış ekibimizle irtibata geçebilirsiniz.

AdaNET Satış: 0 (312) 573 33 06 - 0 (312) 573 33 07